Ozan Güven’in eski sevgilisini darbettiği iddiasıyla yargılandığı davada şoför konuştu

Ozan Güven'in eski sevgilisini darbettiği iddiasıyla yargılandığı davada şoför konuştu
Ozan Güven'in eski sevgilisini darbettiği iddiasıyla yargılandığı davada şoför konuştu
Abone Ol
Daha Fazla

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla 13 yıla kadar hapsi istenen Ozan Güven’in yargılandığı davada, oyuncunun şoförü dinlendi. Deniz Bulutsuz’un araca bindikten sonra 4-5 defa “Ben bir şey yapmadım” dediğini aktaran tanık, “İçeri girip Ozan Bey’e seslendim. Sol şakağı mı yalan olmasın, kızarıklık vardı. Ellerinde çizikler, ayağının altında cam kesiklerinden olduğunu anladığım kesikler gördüm. Hastaneye gitmeyi teklif ettim, kabul etmedi” dedi.

Oyuncu Ozan Güven‘in, eski sevgilisi Deniz Bulutsuz‘u darp ettiği iddiasıyla 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi. İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada müşteki sanık Deniz Bulutsuz ile taraf avukatları hazır bulundu.

Duruşmada tanıklık eden Ozan Güven’in şoförü Hasan Doğan, tarafların 17 yıllık çalışanları olduğunu söyleyerek, “O gün bir yemek programı vardı, tarafları ve arkadaşlarını aldım bir lokantaya bıraktım. Ozan Bey bana ‘ayrılma’ dedi, ben de biraz işlerim vardı hallettim. Ozan Bey’in çağrısıyla onları lokantadan aldım, sonra bir çay daveti üzerine başka yere gidildi. Hep beraber oturduk, daha sonra oradan da ayrılıp Ozan Bey’in Levent’teki ikametine her iki müşteki sanığı bıraktım ve evime gittim. Gece 2’ye gelirken onları bırakmış, evime gitmiştim. Daha sonra gece 03.00-03.10 civarında Murat Bey beni aradı, Ozan Bey’in beni çağırdığını ve Deniz Hanım’ı götürmemi istediğini bana iletti. Hazırlanıp yola çıktım ve 03.40 civarında üst sokaklarına girdim” dedi.

Tanık Hasan Doğan beyanının devamında, “Üst sokağa girdiğimde Deniz Hanım sokaktaydı, araca bindi ve devam ettik. Deniz Hanım ‘ben bir şey yapmadım’ diyerek yaklaşık 4-5 defa tekrar etti, caddeye çıkmıştık, ‘Ramazan’ı ara, Kamil’i ara, Ozan yaralı’ dedi. Öyle deyince tekrar geriye, Ozan Bey’in evine döndüm. Aracı park ettim ve Deniz Hanım’dan araçta beklemesini rica ettim. İçeri girip Ozan Bey’e seslendim, üst kattan birkaç adım indi. Sol şakağı mı yalan olmasın, kızarıklık vardı. Ellerinde çizikler, ayağının altında cam kesiklerinden olduğunu anladığım kesikler gördüm. Hastaneye gitmeyi teklif ettim, kabul etmedi ve Deniz Hanım’ı istediği yere götürmemi söyledi. Deniz Hanım’ı arkadaşının evine bıraktım ve evime gittim, sabah 6 civarı Deniz hanım aradı, Ozan Bey’i sordu ben de evinde olduğunu söyledim. Telefonu kapattık” diye konuştu.

Duruşmada müşteki avukatı dosyadaki o gecenin kamera görüntülerinin renksiz olduğunu ve tanığın anlatımıyla kamera görüntülerinin tamamen çelişkili olduğunu söyleyerek bu çelişkinin bilirkişiye sunulmasını talep etti. Sanık avukatı ise dosyada tüm evrakların mevcut olduğunu, karşı tarafın başka sunacağı rapor yoksa kesin rapor alınmasını istedi.

Duruşmada söz alan Deniz Bulutsuz, “Buradaki söylenen her şeyin, devamlı olarak nasıl yansıdığından veya yansıtıldığından bahsediliyor. Bir arbede yaşandığından bahsediliyor devamlı olarak. Arbede dediğimiz şey iki insanın birbirine saldırmasıdır. Burada yaşanan arbede değil” ifadelerini kullandı.

Duruşmada görüşü sorulan Cumhuriyet Savcısı, eksik hususların giderilmesini talep etti. Deniz Bulutsuz’un tedavisine ilişkin belgelerin hastaneden istenmesine karar veren mahkeme, hastaneden gelecek olan belgelerin kesin rapor alınması için Adli Tıp Kurumu‘na gönderilmesine hükmederek duruşmayı erteledi.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

reklam
reklam
Giriş Yap

MAGAZİN DERDİ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin