GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE BUSİNESS CHANNEL TÜRK TV

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE BUSİNESS CHANNEL TÜRK TV
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE BUSİNESS CHANNEL TÜRK TV
Abone Ol
Daha Fazla

 

        

TÜRKİYE’DEKİ İLK İŞ KANALI BUSİNESS CHANNEL TÜRK TV

 

 

 

Business Channel TÜRK TV 2012 yılında kurulan iş dünyası odaklı Dijital bir TV kanalıdır. Yayınlarını İstanbul Küçükçekmece’de ki stüdyolarında devam etmektir. Açıldığı günden bugüne yaklaşık olarak 50 bin iş insanı ve firmaya içerik hizmeti vermiştir. Hali hazırda bulunan Youtube kanalında yaklaşık 20 bini aşkın içerik yayınlanmaktadır.

 

 

Türkiye’de televizyon yayıncılığına yeni bir anlayış getiren Business Channel, RTÜK tarafından lisanslandırılmış olup yayınlarına dijital olarak devam etmiştir. Günümüzde artan içerik üretme anlayışı ve gelişen internet ve reklamcılık dünyası Business Channel’ın kurulduğu yıllarda henüz piyasaya günümüzdeki kadar hakim değildi.

Business Channel’ın amacı iş dünyasına yeni başlamış, henüz dijital mecralarda yerini insanlarında kendisi gösterebilmesi işinin büyütmesini amaç edinmiş, aynı zamanda kendi yayınları ve başka mecralar içinde hali hazırda bulunan Stüdyo ve Prodüksiyon ekibi ile diğer kanallar ve internet siteleri için de içerikler üretmektedir.

Kanalın en uzun süredir devam eden programı Sema BAYSAL’ ın sunduğu ‘’ İŞKOLİK ‘’ programıdır. TV’de aynı zamanda İmtiyaz sahibi ve yöneticisi Sertan KIRÇO’ nun sunduğu ‘’VİZYON’’ programı yayınlamaktadır. Kanalın diğer sevilen programı da Nesrin İÇLİ’ nin sunduğu ‘’PERSPEKTİF’’ programıdır.

 

Kanal yayıncılık çatısı altında bir yıldır Business Channel Türk DERGİ’ sini de yayınlamaktadır. Dergi yine iş insanlarının ve cemiyet hayatının birçok ünlü başarılı insana yer vermiştir.

 

Genel Yayın Yönetmenliğini Doğukan KAYA ve programlar Müdürlüğünü Erbil CAVILDAK yapmaktadır. Kanal genç kadrosu ile medya sektörü için yeni başlangıçlar yapan birçok genci tecrübe aramaksızın yetiştirmiş ve istihdam sağlamıştır.

Business Channel CEO’ su Sertan KIRÇO ; ‘’ Değişen dünyada dijital yayının önemini ve iş dünyasının dijital ortamlarda daha fazla görünür olmaya zorluyor. Dijital ortamlarda bulunan tanıtımlarınız aslında zamansız olarak sizi tanıtmaya devam ettirmekte. Bugün youTube’da kendinizi işinizi anlattığınız videonuz her zaman potansiyel bir müşterinizin dikkatini çekebilir. Şartların zorlaştığı ve reklam pazarlama içerik anlayışların da değiştiğini her zaman yakından takip ettiklerini ve alternatif olacaklarını belirtti. İnsanlar nerede vakit geçiriyorsa ticaretinizi oraya taşımak durumundasınız. Yoksa görünmez olursunuz ve insanlar hizmetlerinizden ve sizden bi haber yaşarlar. Buda sizin sektörünüzde küçülmenize hatta yok olmanıza sebep olur. ‘’ diyerek ekledi.

 

 

 

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

reklam
reklam
Giriş Yap

MAGAZİN DERDİ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin