SEYHAN SOYLU “İZZET BENİ KIZ BİLİYORDU”

SEYHAN SOYLU "İZZET BENİ KIZ BİLİYORDU"
SEYHAN SOYLU "İZZET BENİ KIZ BİLİYORDU"
Abone Ol
Daha Fazla

Flash TV’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran “AL SANA HABER” in her gün değişen konuk yorumcularında bugün masada Ebru Polat, Nurettin Soydan, Bahar Candan ve Dr. İsmail Bay vardı. 

Bahar Candan, uzun yıllar önce Seyhan Soylu ile İzzet Yıldızhan’ ın aşk yaşadığını canlı yayında açıklamış ve bu haber magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Soylu her ne kadar cevap vermekte imtina etse de daha sonra kendisi de bu ilişkiyi doğrulamıştı. Soylu’ nun yakın arkadaşı ünlü sinema sanatçısı Ahu Tuğba da programa telefonla bağlanmış ve bu aşkın en yakın tanığı olduğunu ‘’ Sisi’nin bu aşk uğruna bileklerini kestiğini ‘’söylemişti. 

Seyhan Soylu, İzzet Yıldızhan ile geçmişte yaşadığı aşkı ortaya çıktıktan sonra Ölüm tehdidi telefonları aldığını söylemişti. Bugün ise sosyal medya hesabından paylaştığı videolarda kendisini tehdit edenlere “Hadi bana dava açsınlar bakın ne ifade vereceğim. Eski Ankara Emniyet müdürü Sedat Demir’inde şahit olduğu bir olaydan başlayıp, nereden çıkacağım belli olmaz ! Bir de bazıları Kral’dan fazla Kralcılar var, Biz kimin kimden yardım istediğini, Okyanus ötesinde kimlerle kontak kurduğunu, Bu kadar nasıl bir anda büyüdüğünü belgeleri ile sunarız. 

Bazıları yardım talep ettiği Kandil ile bağlantılı olan vekiller sizin de aklınızı alırım. Bir de şans eseri ve zamparalık veya çıkar amaçlı kurulan dostluklardan, o gecelerde gizemli zamparalık muhabbetlerini her şeyi biz biliyoruz. Hey uçkuruna satılmış Bürokratlar, Apoletliler. Sizi de 8 sütuna manşet ederim. Bu olaya haricen kim gazel okursa bilgisi olsun, Beni başkalarıyla karıştırmayın.” diye seslendi.

Programında İzzet Yıldızhan ile geçmişte yaşadığı ilişkisi hakkında açıklama yapan Soylu, ekrandan kendini tehdit edenlere bir kez daha seslendi. 

Seyhan Soylu; “İzzet ile ilişkim hakkında bugüne kadar hiç konuşmadım. Bizim Bahar’ın boş boğazlığı. Bana da bir şey sorulursa inkar edememek ve sonu idamda olsa her şeyi anlatmak gibi bir davranış karakter biçimim var. O günde Bahar’dan böyle bir soru gelince yalan söylemek veya inkar etmek yerine itiraf ettim. Ama ben yine de İzzet’i kırmamak adına cevap vermekte hep imtina ettim, Yaşanmış geçmiş duygular diye inkar da etmedim. Ben insanları istismar edip itibar suikastı kimseye yapmam. Ne yaşadıysam onu söylerim. İzzet bey ile duygusal anlamda bir şey yaşadık bitti. Aradan 30 yıl geçti. Kimse sormasa bu konu açılmazdı. En popüler ve en çok izlenen programına sahibim. Bir PR’ a ihtiyaç duymayacak çok önemli bir zamandayım. İzzet Yıldızhan benim cinsel kimliğimle ilgili geçmişimi asla bilmedi. Çünkü ben hermafrodittim. Yani çift cinsiyetliydim. Ben ikisi arasında seçim yaptım. Ben Bülent Ersoy veya Selin Ciğerci gibi kıllı kılçıklı birer adam olsaydım, köyden gider kadın alır, evlenir çoluk çocuğa karışırdım. Kendimi de zorla kadın haline getirmezdim. 

Tabii ki insanlar bunları bilmiyor. Ben sevdim çokta sevildim. İzzet beni gözünden kıskanırdı. Yaşamış olduğum duygularla ilgili asla ortaya birini atmam. Bu arada İzzet Bey’ in çevresinden de tehditler alıyorum. Onlara da asla pabuç bırakmam. Ne İzzet Bey’ e laf söyletirim, ne de şahsımla ilgili bir hakarete, tehdide vallahi ortalığı kaldırırım.” derken Ebru Polat lafa girdi ve “Ne sebep ile tehdit ediliyorsun? Sen bir şey söylemedin ki” dedi.

Seyhan Soylu “Ölüm tehdidi alıyorum. Böyle bir ahlaksızlık olamaz. Siz bir kadına yaşamış olduğu ilişki ağzından kaçtı diye kimi tehdit ediyorsunuz? Ben yaşadığım her şeyi ispatlayabilirim. Ayrıca da İzzet asla inkar edemez demiyorum. Emin olun inkar etmez. Benim onurumu ayaklar altına da asla almaz. Biz 30 yıl önce birbirimizi ölesiye sevdik. Yaşandı ve bitti. Benim üzerimden kimsede İzzet Yıldızhan’ ı asla belden aşağı vuramaz. Asla da kimseye linç ettirmem. Ona gelecek her sözünde merminin de önünde siper olurum. Herkes de bunu bilsin” dedi.

Nurettin Soydan “Seyhan bu tehditlerden korktun mu? Y a da önemsiyor musun?” diye sorarken Soylu; “Önemsemiyorum. Çünkü benim Devlet-i umumiye ile ilişkilerim iyidir. Gerekli mercilerin bilgisi var bu tehditlerden haberdar. Hukuki olarak şikayet edeceğim merciiler bellidir. Benim avukat sıkıntımda yok çok şükür  6 avukatım var, konuyu hepsi takip etmekte..

Türkiye 20 sene önceki Mafya ülkesi de değil, Torosların gizli operasyon çektiği ülkede değil. Kolpadan konuşmalar, tehditleri ben yemem. Ben hedef tahtası gibiyim. Ama ölmezsem hesabını sorarım. Ben İzzet’ i arenaya atıp parçalatmayacak kadar sevdim. Annem araya girmeseydi ondan da asla ama asla ayrılmazdım ben” dedi.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

reklam
reklam
Giriş Yap

MAGAZİN DERDİ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin