Klass Ödülleri sahiplerini buldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Klass Magazin’in 2’nci kez gerçekleştirdiği Klass Ödülleri Gecesi yapıldı. Türkiye’nin en iyilerinin 47 farklı kategoride ödüllendirildiği ödül töreninde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ödül takdim edenler arasında yerini aldı.

Swissotel The Bosphorus İstanbul’da yapılan bu organizasyonda iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından pek çok isim katıldı. Türkiye’nin en başarılı ve alanında değer yaratan isimlerinin yanı sıra sosyal yaşam dünyasının saygıdeğer isimlerinin yer aldığı Klass Ödülleri 2023 organizasyonunda Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, ilk kez bir cemiyet dergisinin ödül töreninde yer almış oldu. Özbek, yurt dışında yaptığı yatırımlarla Türk sağlık sektörünü uluslararası arenaya taşıyan Benan Kurtuluş Saraç’a “Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını” ödülünü takdim etti.

ORGANİZASYONDA ÜNLÜ İSİMLER ÖDÜLLERİNE KAVUŞTUYapılan organizasyonda ünlü isimler ödüllerine kavuştu. Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Çağla Şikel, ‘Yılın En İyi Program Sunucusu’ ödülünü, Defne Samyeli ‘Yılın En İyi Sahne Performansı’ ödülünü, Murat Aygen ‘Yılın Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülünü ve Evrim Alasya ise ‘Yılın Kadın Dizi Oyuncusu’ ödülüne layık görüldü. FRANSIZ ŞARKICI ENRICO MACIAS ÖDÜLÜNÜ ALDI Ünlü Fransız şarkıcı Enrico Macias, Klass Ödülleri’nde ödüle layık görülen isimler arasında yerini aldı. Kahramanmaraş ve 10 ilde gerçekleşen depremlerin ardından ‘Yaraları birlikte saracağız’ sloganıyla depremzedeler adına faaliyetler yürüten Macias, gecede ‘Uluslararası Başarı ve Onur Ödülü’nü aldı. Erkan Özerman ile sahneye çıkan ve usta sanatçı Orhan Gencebay’ın takdimiyle ödülünü alarak kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Türkiye ile özel bir bağının olduğunu ve gecede ödül almaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Enrico Macias, “Bu yıl 60’ıncı sanat yılımı kutluyorum. Klass Ödülleri 2023 ile de bu 60 yılı taçlandırmış oldum” diye konuştu. Ünlü şarkıcı gecenin finalinde ise Zingarella şarkısını söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir